Domki w Wodnym Świecie - Domki na Kaszubach

ŻURAW

 

Domek z antresolą, składa się z 3 pokoi sypialnych, salonu (dodatkowo 2 miejsca noclegowe) połączonego z aneksem kuchennym (wyposażonym w naczynia, sztućce, czajnik, kuchenkę do gotowania, lodówkę), tarasem, łazienką z prysznicem, telewizją satelitarna. Domek ogrzewany jest elektrycznie.

PERKOZ

Domek składa się z 3 pokoi sypialnych (2 pokoje z łózkami pojedynczymi, jeden pokój z łóżkiem małżeńskim), salonu połączonego z aneksem kuchennym (aneks wyposażony w naczynia, sztućce, czajnik elektryczny, kuchenkę do gotowania, lodówkę), tarasem, łazienką z prysznicem, telewizją satelitarną. Domek ogrzewany jest elektrycznie.

CZAPLA

Domek składa się z 3 pokoi sypialnych ( 2 pokoje z łózkami pojedynczymi, jeden pokój z łóżkiem małżeńskim), salonu połaczonego z aneksem kuchennym (aneks kuchenny wyposażony w naczynia, sztućce, czajnik elektryczny, kuchenkę do gotowania, lodówkę), tarasem, łazienką z prysznicem, telewizją satelitarną. Domek ogrzewany jest elektrycznie.

W Wodnym Świecie do dyspozycji naszych klientów jest plac zabaw dla dzieci, plaża z kąpieliskiem, łowisko (możliwość połowu z brzegu, z pomostów oraz z łódki).

HOBBIT

Domek składa się z 2 pokoi 2-osobowych; salonu z tv (dodatkowo 2 miejsca noclegowe) połączonego z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia, czajnik elektryczny, lodówkę; kuchenkę elektryczną; wc (prysznic). Domek ogrzewany jest kominkiem.

Pokój Studio

Składa się z dwóch pokoi sypialnych, salonu połączonego z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem, łazienką z prysznicem, telewizją satelitarną, lodówką.

W Wodnym Świecie do dyspozycji naszych gości jest plaża z kapieliskiem, zadaszona wiata grillowa usytuowana tuż nad jeziorem, wyposażona w aneks kuchenny oraz wc, miejsce na ognisko oraz dostęp do SPA w CWS OSTRZYCE.

 

Więcej na temat domków na Kaszubach można zobaczyć klikając  Wodny Świat Ostrzyce ⇐

Lokalizacja