O nas

Wczasy na Kaszubach warto spędzić w Ostrzycach, która jest jednym z najbardziej atrakcyjniejszych miejscowości Szwajcarii Kaszub. Nasz obiekt znajduję się w samym centrum Ostrzyc. Z naszego tarasu rozpościera się widok na jezioro Ostrzyckie, które należy do kółka Jezior Raduńskich.. Nieopodal obiektu przepływa rzeka Radunia idealna na spływy kajakowe. Nasz obiekt to miejsce na regenarację sił fizycznych I psychicznych.

Oferujemy komfortowe pokoje 2 I 3-osobowe , które zlokalizowane są na trzech kontygnacjach. Pokoje na I piętrze posiadają balkon. Do dyspozycji gości oddajemy aneks kuchenny (lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa) oraz salą z tv, tenisem stołowym i piłkarzykami.

Jednym z powodów dla których należy Nas odwiedzić jest restauracja. Karta przygotowana jest w oparciu o kaszubskie specjały. Plince Ostrzyckie to z pewnością potrawa, której należy spróbować będąc w Ostrzycach. Niepowtarzalny smak sprawi że nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać.

W celu umilenia pobytu zapraszamy do Naszej strefy SPA. Sauna sucha zapewni właściwości lecznicze oraz relaksujące natomiast jacuzzi sprawi że się odpreżysz I zapomnisz o stresach dnia powszedniego.

W naszym obiekcie istnieje również możliwość organizacji spotkań firmowych. Idealnym miejscem na tego typu posiedzenia jest sala konferencyjna. W zależności od ustawienia może ulokować 20-40 osób. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny I ekran.

Dodatkowo do dyspozycji naszych gości mamy również domki całoroczne

Lokalizacja