Skip to content

O nas

DJI_0876
IMG_9263

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego obiektu.

To właśnie tutaj w sercu Szwajcarii Kaszubskiej w Ostrzycach nad pięknym jeziorem Ostrzyckim znajduje się Ośrodek Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce. Wspaniałe położenie, piękne krajobrazy, czyste powietrze, liczne jeziora i lasy zapewnią niezapomniane chwile podczas wypoczynku. Duża ilość atrakcji sprawia, że Ostrzyce stają się magicznym miejscem przez cały rok. I zimą i latem każdy znajdzie coś dla siebie.

Jest to miejsce na regenarację sił fizycznych i psychicznych. Z naszego tarasu rozpościera się widok na jezioro Ostrzyckie, które należy do kółka Jezior Raduńskich.. Nieopodal obiektu przepływa rzeka Radunia idealna na spływy kajakowe.

 

Oferujemy komfortowe pokoje 2 i 3-osobowe, które zlokalizowane są na trzech kontygnacjach. Pokoje na I piętrze posiadają balkon. Do dyspozycji gości oddajemy aneks kuchenny oraz tenis stołowy i piłkarzyki.

Jednym z powodów dla których należy Nas odwiedzić jest restauracja. Karta przygotowana jest w oparciu o kaszubskie specjały. Plince Ostrzyckie to z pewnością potrawa, której należy spróbować będąc w Ostrzycach. Niepowtarzalny smak sprawi że nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać.

W celu umilenia pobytu zapraszamy do Naszej strefy SPA.Sauna sucha zapewni właściwości lecznicze oraz relaksujące natomiast jacuzzi sprawi że się odpreżysz I zapomnisz o stresach dnia powszedniego.

W naszym obiekcie istnieje również możliwość organizacji spotkań firmowych. Idealnym miejscem na tego typu posiedzenia jest sala konferencyjna. W zależności od ustawienia może ulokować 20-40 osób. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny I ekran.

IMG_9297
SAM 2