Spotkania firmowe i szkolenia na Kaszubach

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce to także miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania integracyjne. Posiadamy przestronną, salę do organizacji spotkań biznesowych i różnego rodzaju konferencji, która wyposażona jest w rzutnik, ekran multimedialny i flipchart, na życzenie gości możemy zorganizować nagłośnienie. W razie konieczności salę można zaciemnić. Kaszuby to interesujące miejsce, godne dla przedstawicieli z całego kraju i świata. Poza tym znajdujemy się w niedalekiej odległości od lotniska i trójmiasta ok.35km, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i koszty podróży. Daleka od zgiełku, w bliskim towarzystwie natury lokalizacja nad Jeziorem Ostrzyckim pozwala na oderwanie się od rzeczywistości. Proponujemy Państwu połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli szkolenie wraz z rekreacją. Przedstawiamy Państwu szeroki wybór atrakcji w ramach relaksu: Zorbing, Paintball,  Strzelnica sportowa, Szkolenie Survival, Podchody, Zajęcia integracyjne, Team Building, Escape Room w terenie, Zmagania olimpijskie, Zielona taktyka, Orientacja w terenie. Nasz ośrodek oraz jego położenie jest idealnym miejscem do spotkań firmowych. Poza tym możemy zaoferować Państwu przejażdżki konne, przejazdy wozami drabiniastymi, bryczkami. 

      

Szkolenie czy konferencja nie zawsze musi być tylko służbowym wyjazdem, ale może stać się bardzo atrakcyjnym pobytem, oferujemy 

* noclegi w pokojach, domkach

* całodzienne wyżywienie

* SPA (sauna sucha, jacuzzi)

* biesiadę kaszubską na wyspie w Wodnym Świecie w sali przy kominku http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/

* przejazd wozami drabiniastymi

* spotkanie przy ognisku

* kolację w towarzystwie Dj’a, karaoke

* zabawy integracyjne: paintball, zajęcia na strzelnicy, marsz na orientację, Wyprawa off-road,zorbing

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ofretę tworzymy  do potrzeb klienta. Zapraszamy do składania zapytań drogą e-meilową lub telefoniczną.

Rezerwacje:

58 684 17 89

biuro@cwsostrzyce.com

 

PRZYKŁADOWY PLAN POBYTU

I DZIEŃ

Zakwaterowanie

NIEOGRANICZONY dostęp do SPA (sauna sucha i jacuzzi)

UROCZYSTA KOLACJA PRZY DJ

II DZIEŃ

Śniadanie w formie bufetu

Przejazd wozami drabiniastymi do Wodnego Światu,

Zajęcia rekreacyjne do wyboru

Ognisko z kiełbaskami i grzańcem LUB Grill LUB Biesiada przy Kapeli Kaszubskiej

III DZIEŃ 

Śniadanie w formie bufetu

Lokalizacja