Śluby i wesela na Kaszubach

Dlaczego właśnie u nas?

       Wodny Świat to niezwykle urokliwe i unikatowe miejsce w skali  kraju i Kaszub, a nawet w świecie.

Nie bez powodu ,,Wodny Świat staje się coraz bardziej popularny i coraz częściej odwiedzany przez Państwa. Miejsce to położone jest w Ostrzycach z dala od miejskiego gwaru i hałasu, w Dolinie Łosiowej wśród zalesionych wzgórz i jezior. Na jednym z tych jezior usytuowane są dwie wyspy, Wyspa Ślubów oraz Wyspa Weselna z salą ,,Łabędziówką”. To właśnie tam  w niepowtarzalnej atmosferze organizujemy najpiękniejszy i niezapomniany dzień w życiu każdego z nas, ślub i wesele.

Wyspa Ślubów

Trudno o lepszą oprawę najpiękniejszego dnia w życiu niż nasza urokliwa kaszubska wyspa. Nic dziwnego, że coraz więcej par spełnia swoje oczekiwania i marzenia, mówi ,,TAK” na magicznej wyspie. Decydują się na to ze względu na przepiękne otoczenie oraz słoneczną, letnią pogodę. W romantyczny nastrój może Państwa wprowadzić Gondolier, który przewiezie, już nowożeńców, łodzią na wyspę weselną. Cała oprawa tego wydarzenia sprawi, że dzień ślubu zapadnie w pamięci nowożeńców i gości.

   

 Wyspa Weselna

 Sala ta ma w sobie niespotykany klimat, będąc w niej mamy wrażenie płynącego statku. Organizując uroczystości weselne stawiamy na profesjonalizm, jakość i zadowolenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień utkwił na zawsze w Państwa pamięci.

Wesela organizujemy przez cały rok. W okresie chłodniejszym atmosferę umila ciepły blask z kominka, a widok zza okna zapewnia niesamowite wrażenia. W okresie październik-maj oraz w każdy piątek obowiązuje PROMOCJA -10 %. Sala jest klimatyzowana.

C I E K A W O S T K A

W Wodnym Świecie panuje mikroklimat, w 2015 roku w wekeend nie spadła ani jedna kropla deszczu nad naszym terenem, a w doległości kilku-kulkunastu kilometrów bywało urwanie chmury w tym samym czasie, a więc u nas pogoda zawsze sprzyja naszym klientom 🙂


Pytania oraz rezerwacja: biuro@cwsostrzyce.com, tel. 58 684 17 89

Lokalizacja